KAPITOLA ČTVRTÁ > Nákupy..

6. srpna 2010 v 16:00 | Catherine Hair..//<3 |  > Tajemství
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Seskočila jsem ze zídky a cestou do budovy vyhodila plechovku do koše.Nespěchala jsem ,nebylo kam.

+ Škola je škola.Takže jsem to tam nějak přežila.Při východu ze školy jsem míjela muže ,který je na mém seznamu dalších cílů.Dnes v noci umře.

+ Šla jsem na autobus a jela směr obchod'ák.Vystoupila jsem a procházela celou budovou ,až ke svému cíli.K obchodu s mobily.Už jsem měla přesnou představu o

svém novém miláčkovy.Nechtěla jsem mobil nýbrž PDA s vysouvací klávesnicí.Vybrala jsem si tohle .Nebylo ani moc drahé ,jenom 12 tisíc.Ale i to se prodavačce nezdálo a divně na mě koukala.Tak jsme řekla ''Narozeninový dárek od rodičů ,bude mi 18.'' a usmála jsem se.Prodavačce to zřejmě stačilo ,protože mi PDA předala a odešla dozadu do skladu.

+ Byla jsem spokojená.Mé nové PDA se mi líbilo a tak ,když už jsem tu byla ,jsem se rozhodla koupit si notebook.Stavovat v bankomatu pro peníze jsem se nemusela.Všechno jsem platila svojí kreditkou a ,když měli prodavači pochybnosti ,prostě jsem zalhala ,že je mých rodičů a mám si koupit narozeninový dárek.

+ V prodejně jsem vybírala dlouho.Ale nakonec jsem si vybrala.A to tenhle.A taky nebyl nejdražší jenom něco okolo 22 tisíc.No na to jak se mi sem nechtělo ,jsem odcházela spokojená a snad i trochu št'astná.

+ Cestou jsem se ještě zastavila v supermarketu.Koupila jsem si plechovku Coca Coly a igelitku.Nechtěla jsem ,aby pěstouni věděli ,co jsem si koupila.A neprůhledná taška s nápisem Žijeme zdravě.Jíme zdravé potraviny.Mi to ulehčovala.Ještě ,že z druhé strany byla čistě fialová.


+ Sedla jsem si na lavičku na zastávce MHD a čekala na autobus.Po chvilce začali přicházet na zastávku lidé.A za asi 10 minut přijel autobus.Nastoupila jsem.

+ Dom jsem dojela asi v půl sedmé a šla rovnou do pokoje.Skopla jsem boty ,igelitku položila na postel.Vyndala jsem krabici s PDA.Asi hodinku mi trvalo plně té věcičce porozumět.Kdysi už jsem totiž měla něco podobného.No spíš se dá říct ,kdysi jsem měla prapradědečka tohohle broučka.A jisté věci se změnili.

+ Přesunula jsem se i se svým novým PDA ke stařičkému počítači.Zapla jsem ho a začala prohledávat internet.Hledala jsem realitku a taky číslo na letiště.Na internetu jsem si vybrala tenhle rodinný domek.Zdál se mi hezký a dobře řešený.Není to nikde ve městě ,ale v malé vesnici.Ta milá dáma z realit byla tak taktní a zařídila mi to tak ,že se ani nemusím jezdit dívat ,nebo předběžně podepisovat nějaké smlouvy.A do měsíce je ten dům můj.Až přijedu ,tak to všechno podepíšu a je vystaráno.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.