KAPITOLA ČTVRTÁ > Nákupy..? Test z matematiky..

6. srpna 2010 v 14:22 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
+ První hodinu jsme měli matiku a rovnou jsme měli psát test ,takže jsme s Nickem nechtěli přijít pozdě.Máme totiž na matiku nejpřísnější učitelku na škole.A ta pokud přijdete do hodiny jen o 2 minuty později ,tak vás pošle do ředitelny s tím ,že budete mít neomluvenou hodinu.No ještě štěstí ,že máme hodného ředitele ,který nám dá vždycky jen 3 hodiny prospěšných prací pro školu.Jako například zapojení do příprav na absolventský ples.

+ Ježiši.Až ted' když jsem přemýšlela nad tím ,co nám ta zpropadená učitelka

udělá jestli přijdeme pozdě ,jsem si uvědomila;

Já: (zastavila jsem se a Nick se na mě zmateně podíval)
Nick: Děje se něco Emily..?
Já: Jo..za týden je Absolventském ples.
Nick: (pokrčil rameny se slovy) No a..?
Já: Jak no a..? Nejenom ,že nemám ty zpropadený šaty ,který tak nerada nosím ,ale pokud přijdeme pozdě ,tak na nás ředitel nechá všechny přípravy.
Nick: Šaty seženem a mý kvádro taky.Tak klid.A jeden večer v nich nějak přetrpíš.
Já: Tak OK.Po škole zajedem vedle do města do nějakýho obchodu.Ale ted' už pod' ,fakt nechci přijít pozdě.

+ Do školy jsme došli právě když zvonilo po prvé.A my s radostným oddechnutím žuchli do lavice.

+ Po matice následovalo pár dalších nudných hodin.Které jsme všichni museli nějak přežít.Když jsme uslyšeli poslední zvonění všichni si úlevou oddechli.Už jsme z toho dne tady začali být pomalu zoufalí.

+ Škola skončila ,takže jsme se s Nickem pomalu šourali domů.Až před domem jsem si vzpomněla na to ,že jsme měli jet koupit věci na ples.A tak jsem ještě zavolala na Nicka ,který už otvíral vstupní dveře do svého domu.

Já: Nicku a nechceš mi ještě něco připoměnout..?
Nick: (Otočil se na mě a asi už mu došlo ,že jsem si vzpomněla na ty nákupy.A tak mírně sklopil pohled ,pak ho zase zvedl a podíval se na mě stylem: já jsem malé ztracené štěn'átko ,vem si mě domů.)
Já: Nedělej na mě ty svoje vočička.Stejně ti to nepomůže.
Nick: ( Ještě přitvrdil a ted' už byl opravdu roztomiloučký ,no přímo k zulíbání.)
Já: (Tak jsem se nad tím teda smilovala ,protože vím ,jak nerad chodí nakupovat něco ,co si musí vyzkoušet víc než 2x.) Tak dobře ,pro dnešek to necháme ,ale ve středu už musíme jet na jisto.
Nick: (Usmál se tím krásným úsměvem ,který mám u měj tak ráda ,sundal si tašku z ramene.Uděl s ní pár kroků k domu ,otočil se a zavolal na mě) Počkej vteřinku.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.