KAPITOLA DESÁTÁ > Temná ulička..

6. srpna 2010 v 14:37 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Naproti mě stál nějaký chlápek.Vypadal ,že k bezdomovci nemá daleko.A pár metrů za ním stáli jeho kámoši a otřesně se uculovali.

+ Byla jsem sama uprostřed temné uličky s partičkou ožralých ,páchnoucích chlapů.No lepší už to dneska prostě nebude.Nadechla jsem se.A chtěla odsud co nejrychleji vypadnout.Nepodívala jsem se tomu chlápkovi do očí ,aby náhodou nezahlédnul můj narůstající strach a řekla''Ehm..promin'te ,ale už musím jít ,čekají na mě.'' A už jsem se otáčela a šla pryč ,ale on řekl ''Nikam

 nikam maličká ,zůstaneš tu s námi.Nudíme se ,mohli bychom si něco zahrát'' a smál se.Ostatní chlapy za ním se smáli ještě víc a dodali ''třeba s tebou kočičko''.

+ Tak ted' už se mě zmocn'oval opravdový strach a co by dup se mi začnou klepat kolena ,cítila jsem to.

+ Ten chlápek mě čapnul za paži a smýknul mnou zpátky k němu a jeho kamarádům.Moc jsem si přála ,aby včerejší sen byl zkutečností.Abych se mohla ubránit a nebyla jen křehká ,nebohá dívenka ,kterou čeká ohavná noc.

+ Chlap mnou smýkl znovu ,protože jsem se snažila vymanit se z jeho pevného stisku.Ale marně.Dotáhnul mě ,až ke svým kamarádům.Hrozně smrděli alkoholem.

+ Jeden ze skupinky mi začal stahovat mikinu.Všichni na něj vykuleně koukali ,ale pak se rozesmáli a začali mu pomáhat.

+ Začala jsem kolem sebe kopat a volat o pomoc ,ale nikdo mě neslyšel.Stála jsem tam vyděšená ,jen v kalhotkách a tričku a cítila na sobě cizí ruce.Jeden z nich do mě št'ouchl a já spadla na zem.Ucítila jsem tvrdou zem.Asi jsem měla odřenou snad půlku těla ,ale v tu chvíli mi to bylo jedno.Všichni až na jednoho totiž ustoupili stranou a někdo z nich pronesl ''Pak ji mám já.Tak si pohni''. V tu chvíli mi ten slizoun u mě začal sahat na kalhotky a snažil se je svléknout.

+ Když mi došlo co bude následovat ,něco se ve mně konečně vzepřelo a já ucítila tu samou sílu jako včera.konečně jsem cítila naději.

+Švihem ruky jsem (pomocí vzduchu) dotyčného odhodila 4 metry ode mně a vyhrabala se na nohy.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.