KAPITOLA DEVÁTÁ > Malé tajemství a změní mi život..

6. srpna 2010 v 14:36 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Šla jsem pořád dál.Až jsem si všimla ,že už je tma.Asi jsem po městě bloudila déle ,než jsem myslela.

+ Rozhlédla jsem se ,abych se aspon' trochu zorientovala ,ale neměla jsem tušení ,kde to vlastně jsem.Prostě jsem se ztratila.No nazdar ,vypadlo ze mě nakonec.Ani jsem si neuvědomila ,že jsem to řekla nahlas.Když se za mnou ze tmy ozvalo.AHOJ.Lekla jsem se tak ,až jsem nadskočila.


NĚCO CO JSEM VÁM NEŘEKLA O VČEREJŠÍ NOCI
+ Milý deníčku ,mrzí mě ,že jsem to před tebou vůbec tajila.Ale nemohla jsem se odhodlat k tomu ,abych ti to napsala.Tak se prosím nezlob.

+ Včera ,někde mezi tím : Jakmile Tom odešel ,tak jsem žuchla do peřin a probudila se až ráno.Jsem něco důležitého vynechala.

+ Vynechala jsem něco ,co jsem považovala za sen (ale v další kapitole poznáte ,že to nebyl jen sen ,ale realita).V mém "SNU" bylo právě něco před půl nocí.Házela jsem sebou na posteli a hrozně mě bolela hlava.Bylo to ,jakoby se mi hlavou prohnala vichřice.Pak to najednou s škubnutím přestalo a já se přestala zmítat na posteli.Posadila jsem se a koukla na budík na nočním stolku.Byly dvě minuty po půl noci.Měla jsem hroznou žízen'.Už jsem se viděla dole v kuchyni jak do sebe liju hrnek mléka.

+ Scházela jsem ze schodů a můj mozek už si představoval ,jak vyndávám hrnek ze skřín'ky a mléko z lednice.A najednou ,než jsem sešla schody se rozrazila dvířka od skřín'ky a vylétnul z ní hrnek.Přistál na stole s jemným žuchnutím.Pak se s hlasitým skřípotem otevřela lednička a z ní také ,jakoby vylétlo mléko.A také přistálo na stole vedle hrnku.

+ Věděla jsem ,že je to sen ,že to nemůže být skutečné a tak jsem myslela na to ,jak se víčko od mléka odšroubuje a obsah krabice se vylije do hrnku.A taky ,že ano.Jakmile jsem se na to soustředila ,stalo se to.Přišlo mi to jako báječný sen ,ve kterém ovládám telekinézi.Ale něco v mé hlavě mi napovídalo ,že to co ovládám není telekineze jako taková.Že to má něco společného s tím ,kdo jsem.A pak když jsem nad tím začala přemýšlet ,kolem mě zahvízdal vítr a mě to došlo.Neovládám telekinézi ,ale vzduch.

+ Ráno ,když jsem se probudila ,jsem byla přesvědčená o tom ,že to byl jen sen.A pořád si to myslím.Ale nějaká část mého mozku nad tím celý den přemýšlela.Samozřejmě taky přemýšlela nad Tomem.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.