KAPITOLA JEDENÁCTÁ > TOMŮV POHLED > Mé vyze se plní..

6. srpna 2010 v 14:38 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
TOMUV POHLED
+ Vyšel jsem z Ruthina domu a mířil ke kinu.Na rohu kina jsem se doslova zaseknul.Bylo mi divně ,tak nějak úzko.Zavřel jsem oči a naskytl se mi pohled na nějakou temnou uličku.Pak jsem uviděl Emily ,jak ji nějaký chlápek drží za paži a cloumá s ní.Pak se to přerušilo a já se vrátil od reality.

+ Nevěděl jsem ,zda to co jsem viděl byla pravda ,ale musel jsem se ujistit.V hlavě mi to vřelo.On ubližoval Emily.Za to zaplatí.


+ Byl jsem rád ,že to tady znám.A ,že najít ji by neměl být až takový problém.V okolí tu bylo pár hnusných ,nebezpečně tmavých uliček.A tak jsem běhal z jedné do druhé a volal ''Emily ,kde jsi..??'' ''Emily..''


+ Když už jsem proběhl skoro všechny o kterých jsem věděl ,začala mě opouštět naděje.Ale zároven' to možná znamenalo ,že ten můj ,,sen,, byl jen výplod mé fantazie.

+ Když mi už docházel dech zpomalil jsem.rychlou chůzi jsem se pomalu blížil k další tmavé uličce.Čím blíž jsem byl ,tím více jsem slyšel nějaké hlasy ,a pak Emily ,jak vzlyká a tiše volá o pomoc.A pak už jen smích tech chlapů.Zrychlil jsem jak nejvíce jsem dovedl.Zabočil do uličky a to co jsem vyděl mě málem srazilo na kolena.Byl to šok ,ale zároven' jsem byl nesmírně rád ,že je Emily v pořádku.

+ Viděl jsem Emily ,jak odhodila nějakého chlapa 4 metry od sebe a vyškrábala se na nohy.Byla celá od krve a na sobě neměla skoro nic.

+ Chlapy co stáli opodál se přestali smát a doslova na ni čuměli z otevřenou pusou.Emily se zatím z tváře vytratil ustrašený výraz a nahradil ho zlobný.Udělala pár kroků k nim a oni se zase začali uculovat.Mezi tím se ten odhozený chlap zvedl ze země a připojil se k ostatním.

+ ''To vaše uculování mi už začíná lízt krkem'' řekla Emily a já nepoznával ten hlas.Tedy věděl jsem komu patří ,ale tolik zášti a bolesti v něm ,jsem nikdy neslyšel.Jen jsem tam tak stál neschopen slova a zíral na ni.

+ Emily se usmála a bez pohnutí těla je odhodila 6 metrů až tvrdě narazili na kamennou zed' vedlejší opuštěné továrny.

+ Byl jsem úplně stuhlý ,nevěděl jsem co mám dělat a tak jsem tam jen stál a zase zavřel oči a soustředil se.Chvíli to trvalo ,ale ,,vidina,, se objevila.Bylo v ní 6 mrtvejch mužů a vedle nich klečela Emily a plakala.Pak se ,,vidění,, ukončilo a já byl opět v realitě.

+ Věděl jsem ,že pokud nezasáhnu ,moje vize se splní.Zamířil jsem pomalým krokem k Emily a volal na ni.Otočila se.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.