KAPITOLA PÁTÁ > Návštěva nemocnice a bistra..

6. srpna 2010 v 12:37 | Catherine Hair..//<3 |  > Zvláštní holka
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Oblékla jsem se a dobelhala ke dveřím.Otevřela je a on seděl vedle nich na lavičce.Když jsem vešla zvedl se a změřil si mě pohledem.Pak bez jakéhokoli vysvětlení mi podrazil nohy a vyhodil si mě do náruče.Byla jsem z toho trochu zmatená.

Já: Co co to děláš..??
On: No řek bych ,že tě nesu do auta a vezu do nemocnice..
Já: Cože..??

On: (Usmál se znovu.) Nebud' tak vyplašená ,nebo se snad bojíš doktorů..??
Já: Nech si to..jasně ,že ne..!!


+ Posadil mě do auta a dovezl až na pohotovost.Celou cestu bylo ticho ,nikdo nemluvil.V nemocnici mi ty střepy vyndaly a ptali se ještě na pár drobností.Prostě otrava.

+ Když už byli konečně hotoví ,tak mi řekli ,že pěšky s obvázanou nohou jít nemůžu.Takže jsem měla jedinou možnost ,zavolat bráchovi.


+ Do nemocnice pro mě teda musel brácha a protože máme jen jedno auto (a to má máma) ,musel řict kámošovi ,aby mu půjčil jeho.Bože ten zas bude mít keci.Po cestě domů jsme zastavili v bistru ,přece jen se mnou chtěla Nanci (moje šéfová a majitelka bistra) něco probrat.
Nanci mi dala výplatu a původně mi chtěla přihodit nějaký směny navíc ,ale když viděla moji zafašovanou nohu ,tak si to rozmyslela..:D a dala mi na zbytek týdne volno (sobota a neděle ,jaký luxus..)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.