KAPITOLA PRVNÍ > Návštěva Nickových příbuzných..

6. srpna 2010 v 13:57 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
Dopoledne ,6.Květen (Sobota)
+ Když mi v půl deváté zazvoní budík ,tak ještě vůbec netuším ,co si na mě dnes život zase přichystal.

+ Ve volných riflích a vytahaném tričku seběhnu schody po dvou.Jen letmo pozdravím Ruth ,zatímco z ledničky vytahuji zbytky krabicového mléka a následně ho do sebe celé vyklopím.Teta Ruth ,už si po těch letech na mé rychlé snídaně zvykla.Jenom sledovala ,jak ve mně zmizelo mléko a následně i

dva rohlíky.A jenom se otočila ,aby položila svoji rozečtenou knihu.Už jsem se jí ztratila v koupelně ,kde jsem si vlasy sepla do nedbalého culíku a vyčistila si zuby.

+ Byla sobota a já spěchala za Nickem ,abychom jeli na kolech společně k jeho babičce a bratrancům.Babička už prý byla v důchodovém věku a Ian ,ten starší bratranec ,měl 17 ,a Boby , ten mladší ,měl 13.Takže jsem čekala ,že to bude příšerná kombinace.V podání arogantního frajírka a pubertálního děcka.

+ Nakonec ,asi po hodině jízdy jsme konečně dojeli k cíli v podobě polorozpadlé staré budovy s obrovským rezavým nápisem U KAŠTANU.Když jsme to viděla tak sem se neubránila malému zachichotání ,Nick si všiml a podíval se na mě chápavým pohledem.A na vysvětlenou dodal ,že to kdysi býval hostinec.Opřela jsem raději kolo o strom ,přece jen jsem měla obavy ,aby ona stavba nespadla chudince důchodkyni rovnou na hlavu.

+ Nick vcházel do domu jako první.Pozdravil babičku a pak i bratrance.Já se držela dost vzadu ,a tak si mě
Nickovi příbuzní všimly až za malý okamžik..V tu chvíli jsem na sobě cítila zmatené pohledy ,které se střídaly s chápavostí.Bohužel došli k milnému závěru.Ptáte se ,jak jsem k tomu došla..?? Velice jednoduše.Když se na mě začnou oba hoši culit ,jako měsíček na hnoji a milá důchodkyně svraští čelo ,tak mi docvakne ,že si myslí ,že s Nickem chodím.A i kdybych si pořád nebyla jistá ,tak mě na sto procent utvrdí Boby ,který začne do Nicka št'ourat ,a to větami podobnými těmto: Hele ty sis teda nešel babu.Nechceš mi ji na víkend půjčit..??Neboj možná ti ji pak vrátím.A aby toho nebylo málo ,tak si přisadí i Ian.

+ Když už myslím ,že vybuchnu smíchy ,nad tím ,jakou hloupost z mého příchodu vydedukovali.Tak se začne smát Nick ,a to už se neudržím a začnu se smát taky.Všichni tři na nás koukají ,jako na blázny.Nejdřív to docvaklo Ianovi a začne se smát s námi ,pak i babičce.Ale Bobovi pořád ne.Nakonec se nad jeho nechápavostí slituji a uvedu vše na pravou míru.Postupně se ze všemi představím ,i když já už je znám.A příjemně si popovídám s babičkou ,tedy Vilmou ,jak jsem byla požádána ,abych jí říkala.Pak ale odejde připravit oběd ,a já celá nesvá přejdu ke klukům.Začneme si povídat ,dostaneme se až k dětství.Tam je zaujme to ,že než se přistěhoval Nick ,tak si se mnou žádné s dětí nechtělo hrát.Trochu sklesle jsem přiznala ,že to nevím ,ale že to bude nejspíš proto ,že jsme podle všech byla divná a více méně sirotek.

+ Došlo i na dotazy o kolik jsem mladší než Nick ,a proč spolu nechodíme.Nečekala bych ,že dokážu tak snadno odpovědět.
            
Já: Za dva týdny mi bude patnáct.Takže o rok a čtyři dny.
Bob: Ty to počítáš nějak přesně..:D
Nick: Nech si to Bobe a rači běž pomoct Báby s obědem ,už máme všichni hlad.

Nick se vůbec nekoukal na ostatní ,jestli souhlasí.Byl prostě rád ,že se ho zbavil.Popravdě jeho otázky jsou značně pubertálního rázu.

Já: No máš pravdu mám celkem hlad..:D A Iane nechodím spolu ,protože nemáme důvod.Nick je jako můj starší brácha.Chápeš..??
Ian: Super ,takže si volná..??
Nick: Di pro jídlo..! Bobovi to nějak trvá.

Odpoledne ,6.Květen (Sobota)
+ Společně jsme se naobědvali a usedli ke stařičké televizi ,která určitě pamatuje i Nickovu praprapraprababičku..:D Ani pořádně nevím ,co dávali.Byla jsem moc zaměstnaná povídáním s Ianem.On není tak špatnej ,jak jsem si představovala.Dá se s ním docela dobře povídat o různých věcech.Dokonce se zmínil ,že chodí do druháku na IT ,a že kdybych někdy potřebovala nějak pomoct z mým stařičkým počítačem nebo ho rovnou vyměnit za novější verzi ,tak nemám váhat a prý mi to obstará.Nebo se o to aspon' pokusí.


+ Nick zatím zpovídal babičku.Ptal se jestli je něco nového a co by potřebovala opravit.Nakonec toho na opravu nebylo málo.A kdo by se taky divil,já nejsem žádná rozmazlená fiflena ,co by bydlela na zámku ,ale tahle barabizna co nevidět skončí té babči v klíně.Nick se s ní domluvil ,že se tu stavíme zase zítra a přivezeme sebou nějaké nářadí.Protože podle Nicka je tady jen starej ,rezavej , křížovej šroubovák.A pár věcí tu Nick opraví.Já bych mu taky ráda pomohla ,ale z mou zručností tak leda do rakve.

+ Ian s Bobem se snažili trochu protestovat ,protože už tady zítra nebudou.Hned ráno odjíždějí a nemají to domů zrovna blízko.Takže se zítra můžu těšit na klid ,ale zároven' na nudu.Protože …

Já: Nicku ,to nejde.Já musím zítra vzít za tetu směnu v krámě.Jede někam mimo město.
Nick: Hm..škoda ,tak já to tady trochu pospravuju a pak přijedu za tebou.
Já: Dobře..A paní Ouwenová omlouvám se.Ale za dnešek děkuji.
Nick: Jo ,už musíme jet.Sorry kluci.

+ Pak jsme nasedli na kola ,ještě naposledy zavolali na kluky ahoj.A už jsme byli za horama.Cestou jsme s Nickem plánovali večer ,co budeme vlastně dělat.A nakonec jsme se domluvili ,že se koukneme na nějaký film ,sedneme si k televizi a budeme chroupat popcorn.Takže takový normální večer.

 


Komentáře

1 DeatH the BonezZ ^_^ DeatH the BonezZ ^_^ | E-mail | Web | 6. srpna 2010 v 14:02 | Reagovat

dakujem za link :) neboj , nikomu ho nedam ^^

2 R.A.C.H.E.L R.A.C.H.E.L | Web | 30. srpna 2010 v 20:23 | Reagovat

Trochu mě zachvátil zklamání, že spolu nechodí... Njn sem takovej tip co všechny pároval =D Ale i tak se mi to zdá jako super dílek =) Nejvíc mě ale dostalo jak Nick ty dva bratrance "odpálkoval" =D Pobavila jsem se =D =) Se ti (vám-snad nevadí že tikám) =D povedlo! =)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.