KAPITOLA PRVNÍ > Obyč. ráno a malý trapas..

6. srpna 2010 v 12:11 | Catherine Hair..//<3 |  > Zvláštní holka
© Catherine-Hair.blog.cz
Ráno 12.Února ..
+ V 6:30 mi zazvoní budík a já se docela neohrabaně posadím na posteli. Je pátek.Takže už jen představa ,že zítra už je víkend je přímo osvobozující. Máma už šla nejspíš do práce.Nějak pořád nechápu ty její směny.Jako kdo by v půl sedmé chodil na snídani do místního bistra..?!

+ Zaklapnu budík a protřu si oči ,zaostřím na protější postel.Je mámina a je krásně ustlaná ,zato skřín' je otevřená a čouhají z ní kousky šatstva.Máma si

ráno určitě narychlo vybírala oblečení. Trochu rozespale se dobelhám ke dveřím u kterých je noční stolek.Na stole leží vzkaz od mámy a taky moje spona do vlasů. Sepnu si vlasy a cestou do koupelny si čtu vzkaz.

~ Dobré ráno zlato...:-*
Hod' prádlo do pračky ,vzbud' bratry a v ledničce máte svačinu.
PS: Po škole přijd' do bistra , Nanci s tebou chce mluvit. Pa máma ~

+ No super.Prádlo zbylo zase na mě. Opláchla jsem si obličej vodou a byla jsem ráda ,že bratry budím já a až za půl hodiny.Pak jsem vytřídila prádlo a kupičku tmavého prádla jsem hodila do pračky.Máma ji zapne až přijde. Tak prádlo bysme měli a ted' ten zbytek.Když jsem na sebe hodila ryfle a vytahané tryko bylo už sedm.Takže jsem popadla učení a tašku do školy a šla vzbudit Iana a Jacka.

+ Zatím co se oblékaly ,já jsem vydolovala z lednice naše svačiny. Z domu jsme vycházely asi o čtvrt na osum.Před domem už stál Ianuv kámoš , co mě nemá moc v oblibě .Takže vzal Iana a Jacka autem do školy.*Pro ně to bylo ulehčení cesty ,protože náš dům by na úplně opačném konci Bess než škola.Mě tedy čekala 15 minutová procházka do školy. Ani mi to nevadilo ,už jsme si zvykla na to chodit sama.Zastrčila jsem si ruce do kapes ošoupaných ryflí a šla dál.Byl únor ,ale sníh nebyl ,jen hnusnej studenej vítr a mráz.

*Tady v Bess jezdí autem každý ,tedy pokud má auto.tak se nedivte ,že 15.letej kluk řídí..:)

+ Jak jsem šla ,míjela jsem spěchající spoluobčany našeho města. Už jsem měla víc než polovinu cesty za sebou ,a tak jsem zpomalila a okukovala město kolem sebe.Bylo ještě dost šero.Za mnou něco zavrzalo ,otočila jsem se ze zadrženým dechem.To co jsem uviděla nebylo až tak směšné ,ale vzhledem k tomu ,že jsem se prve lekla ,jsem se začala smát. Nevím ,co jsem si myslela ,nebo proč jsem předtím zadržela dech ,ale nenapadlo by mně ,že se vyděsím ,když stará důchodkyně otevírá zchátralé okno..:D Paní se na mě podezíravě a zároven' zkoumavě podívala.Já se jen dál uculovala. No prostě trochu trapas. Otočila jsem se na patě a šinula si to ke škole.Když jsem došla před bránu ,která společně s plotem ohraničovala celý areál školy ,tak nahodila předstíraný úsměv a vyšla do areálu.Jak jinak než pravou nohou..:)

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.