KAPITOLA ŠESTÁ > Nudný čtvrtkový večer..

6. srpna 2010 v 12:43 | Catherine Hair..//<3 |  > Zvláštní holka
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Z domu jsem potom volala Mandy ,abych se jí omluvila.Ale vzal to její otec ze kterého nakonec vypadlo ,že Mandy ve školním bufetu vůbec nebyla ,že ji vyzvedl.Protože má celý výkend strávit u své matky a že se mi moc omlouvá.(Abyste to pochopili mandyini rodiče se před 5 lety rozvedly a ted' mají Mandy v tzv.střídavé péči.)..

+ Šla jsem pak do svého (a mámina) pokoje ,abych si na chvíli lehla ,protože ta noha začínala příšerně bolet.


+ Na stole ležel vzkaz od mámy.Začala jsem číst vzkaz a přitom jsem si sundávala mikinu.Byla až moc těžká ,počkat ,podívala jsem se do všech kapes a v jedné jsem nahmatala něco ..no jak to popsat..bylo to studené a tak trochu lepkavé nebo mokré.Vytáhla jsme to opatrně s kapsy.A to co jsme spatřila mi téměř vyrazilo dech.

+ V ruce sem držela ''JEHO'' hodinky.Vlastně ani nevím ,jak se jmenuje jen ,že má iniciály PG.
Takže já mu rozdupla hodinky a on mě ještě odveze do nemocnice..?!Trochu trhlý a navíc si asi neřekne o ty pitomý hodinky..


+ Přestala jsem o tom přemýšlet ,položila jsem rozbité hodinky na stůl a znovu si přečetla vzkaz od mámy.Stálo v něm ,že přijede zase pozdě večer.At' udělám klukům večeři a nečekám na ni.
To už začíná být trochu divné ,to už je po několikáté za poslední měsíc to se vrací takhle pozdě.Určitě se něco děje ,počkám na ni a pak se jí na všechno zeptám.

+ Doklopýtala jsem zpátky do kuchyně a začala jsem dělat bráchům něco k večeři.Při dělání večeře ,jsem se mnohokrát nachytala ,jak koukám do dálky a přemýšlím.No jo dneska toho bylo až dost.
V 6 jsem šla zavolat na Iana do garáže a Jacka do pokoje ,aby šli jíst.
Tohle hraní na jejich hospodyni už mě přestává bavit.Všichni jsme se najedli (krom mámy) a šli si zase svou cestou.Ian do garáže ,Jack do pokoje a já si šla do pokoje pro učení.Je otrava mít obvázanou nohu a jedinou kámošku pryč.

+ Jako první jsem si vzala Geologii (Přírodopis) ,zrovna bereme geologické děje.Vzala jsem sešit a napsala datum 12.Února.Postupně jsem nakreslila činnou sopku a její součásti.Dál a dál jsem se probírala učením ,až jsem z toho byla opravdu dost otrávená.Je pátek a já trčím doma a učím se ,to nezní zrovna zábavně.

+ Hodila jsem všechno zpátky na stůl a šla se dívat na televizi.Ani nevím co dávali ,nějak jsme to nevnímala ,spíš jsem to měla jen jako takovou kulisu v pozadí.Seděla jsem tam asi do půl 1 v noci ,když přišla máma.Vypadala ,tak nějak zdrceně ,smutně.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.