KAPITOLA ŠESTÁ > Že by spolu..?

6. srpna 2010 v 14:26 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Cesta do kina proběhla více méně tiše.Až na moji otázku ,na co to vlastně jdeme.Nick odpověděl ,že na 2012.A to my stačilo.Dál už jsme šli potichu.Zastavila jsem se před takovou tou vyzvedávací budkou na lístky.Nick řekl dámě za okénkem své jméno a ona mu s úsměvem podala 2 žluté lístky.

+ V hale už se to začínalo zalidn'ovat ,a tak mě Nick chytnul za ruku a společně se mnou prokličkoval mezi lidmi.


(Hele doufám ,že to čtenářům nevadí ,ale to jméno mi leze na nervy z Nicka se stává Tom)  

+ Vedl mě až úplně do zadní řady ,která byla zatím úplně prázdná.Asi uprostřed řady se zastavil ,pustil moji ruku a posadil se.Taky jsem si sedla.

+ Asi za minutu od doby co jsme si sedli a pozorovali lidi co vchází do sálu ,se zhasla světla a na plátně se začali střídat titulky.Já je moc nevnímala.Byla jsem zadumaná ,popravdě pořád jsem přemýšlela co to s Tomem dneska je.Známe se už od mala ,ale nikdy se takhle nechoval.

+ Pár minut po začátku filmu jsem si všimla ,že má ruku opřenou na opěradle dlaní nahoru.Chvíli mi to škotovalo v palici.A pak mi to konečně došlo.Něco se v našem přátelském vztahu mění.Aspon' tedy s Tomovy strany.

+ Chvíli po tom co jsem došla k tomu závěru ,jsem to riskla a dala svou ruku na tu jeho.Jeho prsty v té chvíli ztuhly ,stejně jako jeho tělo.Ale rychle se vzpamatoval a propletl své prsty těmi mými.Nemohla jsem s jistotou říct ,jestli se usmál ,protože v sále byla tma ,kterou rušili jen chvilkové světlé scény z filmu ,který jsem vlastně celou dobu ignorovala.Když jsem se do něj ale zaposlouchala ,tak sem zaslechla něco o archách a konci světa.A to mě dostatečně odradilo od dalšího ,jakéhokoli zájmu k filmu.Místo toho jsem se naklonila k Tomovi a zašeptala.

Já: Co se děje..?
Tom: Nic..mělo by..?
(Potlačila jsem úsměv ,který by v té tmě stejně neviděl.A pokračovala.)
Já: Neříkej ,že se nic neděje.Od Rána se chováš ,tak nějak divně.A pokud i to není dost ,tak mi vysvětli ,proč ted' sami sedíme v kině spolu a držíme se za ruce..?
Tom: (Usmál se a já to viděla ,ale jen díky tomu ,že na plátně zrovna vybuchlo něco ,co ozářilo celý sál.) Něco mi došlo Emily..něco důležitého ,ale jestli ti TO (zahýbal rukou a já hned poznala ,že myslí naše spojené ruce.Zahýbala jsem hlavou zprava doleva a zase zpátky na znamení ,že mi to nevadí.)
Já: Ale..(nestačila jsem to doříct ,protože mi jeho ústa zakryla ty moje ,a než mi došlo co se děje ,už jsme se vášnivě líbali.Když mi to došlo ztuhla jsem a Tom okamžitě přestal.)
Tom: Promin'..Mrzí mě to..bylo to (Ale už to nestačil doříct )

+ Jakoby ve mně někdo zmáčnul nějaký knoflík a vše se změnilo.Větu nedořekl ,protože ho zastavili moje rty ,které ho líbali s takovou jistotou..S jistotou ,která mě až děsila.Za chvíli už mi polibky oplácel.Bylo to nádherné a zároven' zvláštní ,zabran'ovalo mi to myslet.Prostě jsem se řídila touhou ,která ve mně nečekaně vzplála.

 


Komentáře

1 R.A.C.H.E.L R.A.C.H.E.L | Web | 30. srpna 2010 v 20:34 | Reagovat

Nevadí Tom je taky super jméno! =D =)
Jůůů, tk to byl úžasnej dílek!! ♥ =))

2 shitman shitman | Web | 25. prosince 2010 v 20:22 | Reagovat

..víš jakou sem měl práci s tim přepsat ve všech pěti kapitolách předtim Nicka na Toma? :D grrrr... až v půlce mi došlo že má word automatické nahrazování textu.. jinak bych tě asi zabil :D :D :D

3 shitman shitman | Web | 25. prosince 2010 v 20:23 | Reagovat

[2]: pardon, OPĚT sem se zapomněl přehlásit.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.