KAPITOLA ŠESTÁ > Zemřeš..A moje češtinářka..?

6. srpna 2010 v 16:06 | Catherine Hair..//<3 |  > Tajemství
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Já pomalu zamířila k jeho domu a sedla si dozadu na terasu do pohodlného křesílka.Do tří do rána přišel.Zvedla jsem se z křesla a zavolala na něj.Bylo vidět ,že je opilí.

+ Přišel ke mně ,viditelně trochu zmatený.Řekla jsem at' se posadí ,a taky ,že ano.Posadil se.Skusila jsem to tedy dál.Zavři oči a uvolni se.Zavřel je a ani se neptal proč.V rychlosti a stručně jsem mu řekla ,že jeho život dnes skončí.


+ Nezdál se být vystrašený ,nebo znepokojený.Ale za to asi mohl ten alkohol.Většinou byli lidé tak vystrašení ,že málem dostali infarkt dřív ,než je zasáhla kulka.Vlastně celkem vzato moje tzv.kulka jim způsobí infarkt ,teda srdeční kolaps.Samotný proces sama nechápu.

+ Nadechla jsem se z kabelky vyndala svůj revolver.Zamířila přímo na srdce a zmáčkla spoušt' se slovy '' Sbohem Phile. ''

+ Schovala jsem svoji zbran' do kabelky ,otočila se a odešla z jeho domu.''Tak tohle bylo celkem jednoduchý.'' Jakmile jsem vyšla před ten dům ,rozběhla jsem se svojí andělskou rychlostí domů.

+ Před domem jsem si zula botky a vzala je do ruky ,vlasy stáhla do nedbalého copu a vyskočila na terasu.(Díky za svou sílu..:D ) Potom jsem neslyšně vyšplhala po mřížce až do svého okna.Přivřela jsem ho za sebou a doufala ,že na mě dole nečekali.

+ Pohodila jsem boty na zem i s kabelkou.Koukla jsem na budík.Bylo půl páté.Uniklo mi slabé ''Ach jo'' a šourala jsem se do koupelny ,kde jsem ze sebe shodila oblečení a šperky.Rozpustila jsem si vlasy a vlezla do vany.Umyla jsem se a hodinu a půl relaxovala v teplé vodě.

+ Když už začala být voda hodně studená vylezla jsem.Osušila se zamotala se do osušky a vlasy do ručníku.Vyšla jsem z koupelny.A když jsem koukla na čelo postele ,v hlavě se mi objevilo jméno.Bylo to jméno mojí češtinářky.Samanthy Nightové.

 


Komentáře

1 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 6. srpna 2010 v 16:32 | Reagovat

heeh..ty si prípad..:D..ja by som nemohla byť bez netu viac ako 3 dni..:D..
ked sme boli so školou na chate..tak sme tam boli 4 dni..a to som už umierala...:D..našťastie kamoš mal net na mobile, tak ma tým čiastočne zachránil xD

2 ..::GirL WiTh SmiLe =):.. ..::GirL WiTh SmiLe =):.. | Web | 6. srpna 2010 v 16:41 | Reagovat

ja noťas nemám..teda oco má..:D..ale mne by vlastný nekupil xD..lebo vie, že by som ta závisláčila nonstop..:D..a toho som fakt schopná xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.