KAPITOLA TŘETÍ > Hrůzné probuzení..

6. srpna 2010 v 14:08 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
Večer ,7Květen (Neděle)
+ Večer jsme se s Nickem zavřeli v mém pokoji a učili se.Máme zítra psát test z matematiky ,kterou já zbožn'uji a Nick totálně neumí.Tedy ,abych to upřesnila.Mě baví spíše geometrie než matematika jako taková.Ráda rýsuji.


+ Celý večer ,až do půl jedenácté jsme se učili.Pak už nám to oběma začalo lézt na mozek.Tak jsme se rozloučili a Nick šel domů.Jakmile odešel ,tak jsem žuchla do peřin a probudila se až ráno.

Ráno ,8.Květen (Pondělí)
+ Když sem se o půl páté ráno vzbudila ,tak jsem div nezačala ječet ,spala jsem totiž ve špinavých věcech ,taky jsem byla celá zpocená ,no prostě fuj.A to ještě nebylo všechno ,když jsem se došourala do koupelny a koukla do velkého zrcadla.Málem jsem dostala infarkt nebo něco podobného ,protože jsem vypadala fakt bídně.Vlasy zagumičkované ,ale přitom většina rozházená kolem hlavy.Zbytky make-upu po půlce obličeje a hrozné kruhy pod očima.

+ Rychle jsem vlezla pod sprchu a rovnou si umyla i vlasy.Když jsem vylezla z koupelny ,bylo už půl šesté a teta hned zaujala moje místo v koupelně.Spěchala se také umýt ,aby mohla připravit snídani a potom vyrazit do krámu.

+ Vlezla jsem do pokoje ,a hned ode dveří jsem se snažila zhodnotit škody.A nebylo to zas tak hrozné.Zabalená v osušce jsem svlékla povlečení z postele ,peřiny a následně i polštářů ,a odnesla ho do prádelního koše v koupelně.Teta už naštěstí byla v kuchyni ,takže jsem se vyhnula zbytečným otázkám.A vzhledem k tomu ,že většinou se o špinavé prádlo starám já ,tak to teda vůbec nezjístí.

+ Pak přišel na řadu koberec ,který byl plný drobků.Vzala jsem vysavač a párkrát jím přejela sem a tam.Koberec byl ted' celkem čistý.Ze skříně jsem vytáhla čisté ložní prádlo a povlékla postel.Ted' už se jen vypravit do školy ,a je to.

+ Hodila jsem na sebe své oblíbené tričko barvy námořnické modři a obyčejné rifle.Vlasy jsem jenom pročesala ,popadla jsem tašku do školy a sešla schody přímo do kuchyně.

+ Za stolem už seděl Nick a spokojeně do sebe cpal jeden toast za druhým.Nedivte se ,že je tady tak často.Jeho rodiče jsou sice milí a laskavý lidé ,ale jsou to kapánek workoholici.A tak ,než aby byl Nick sám doma ,tak tráví hodně času se mnou.Teta ho má moc ráda ,přece jen je to hodný kluk.A rád občas pomůže s chlapskými věcmi.

+ Hodila jsem tašku na zem ,vedle lednice a začala jsem svou každodenní rychlou snídani.Mléko a dva rohlíky.Mezitím ,co já do sebe cpala svou snídani Nick spořádal pár toastů.Takže snídaně byla kompletní.Rozloučili jsme se s tetou Ruth a vydali se do školy.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.