KAPITOLA TŘETÍ > Tělocvik a cizí hodinky..

6. srpna 2010 v 12:20 | Catherine Hair..//<3 |  > Zvláštní holka
© Catherine-Hair.blog.cz
+ V tělocviku ,který máme rozdělený na chlapce a dívky ,jsme hráli vybíjenou.Já neumím vybíjet ,ale za to se dobře vyhýbám míčům.Takže většinou zůstávám v poli jako poslední. Nakonec jsme vyhráli ,protože se mi nějakým zázrakem podařilo vybít půl soupeřova týmu a zbytek po mně vybila kapitánka našeho družstva. Po hodině tělocviku jsme všechny zamířili do šaten a sprch.

+ Dívčí sprchy byly poněkud malé ,proto jsme pravidelně chodili i do těch

chlapeckých.Kluci měli totiž hodinu tělocviku už před námi ,takže jsme se nemuseli stresovat jestli nás náhodou neuvidí nebo tak.Asi sedmi členná parta holek z naší třídy komplet obsadila dívčí sprchy ,a tak jsme my ,ty pozůstalé ''Chudinky'' museli do chlapeckých.


+ Mandy dneska necvičila ,a tak jsme se domluvili ,že na mě počká ve školním bufetu.Takže ve sprchách nebyla.Když jsem se osprchovala a zabalila se automaticky do osušky ,tak jsem zamířila k šatnám ,které jsou hned vedle sprch.Ale když jsem byla skoro u dveří ,tak mi pod nohou něco jakoby křuplo.Hodinky.Šlápla jsem někomu na hodinky ,a pravděpodobně už je po nich..:(
Shýbla jsem se ,abych si mohla podívat na napáchanou škodu.

+ Hodinky měli krásný modrý řemínek ,ale co mě zaujalo víc ,byly iniciály na pásku.Stálo tam PG.Nikoho s těmi iniciály jsem neznala.Aniž bych si to uvědomila klečela jsem na podleze a ohýbala se nad poškozenými hodinkami.Když jsem si znovu prohlédla celé hodinky ,bylo jasné ,že jediné viditelné poškození tkví v hodinovém sklíčku ,jinak jsou plně funkční.Ale pořád mi vrtalo hlavou čí sou.Byly určitě chlapecké už podle designu ,ale nemohla jsem si vybavit nikoho s těmi iniciály.

 


Komentáře

1 R.A.C.H.E.L R.A.C.H.E.L | Web | 30. srpna 2010 v 22:02 | Reagovat

Že by nový, neznámý.. =D =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.