PROLOG > Identifikace..

6. srpna 2010 v 12:06 | Catherine Hair..//<3 |  > Zvláštní holka
© Catherine-Hair.blog.cz
+ Ahoj jsem Sinthy, ale všichni mi už od mala říkají Sin. Bydlím s mámou a 3 bratry ve starém stavení , ve městečku Bess. Stavení je velké, ale my zatím bydlíme jen v části přízemí . Chodím se svým bráchou Ianem do 9.A.Je mi 14 a zanedlouho mi bude 15 a konečně dostanu občanku. Né že by to znamenalo bůh ví co , ale každý krůček k dospělosti se počítá.Nevypadám ,jako kažná normální holka ,a proto se tady se mnou až na pár vyjímek nikdo nebaví.Mám dlouhé,šedobílé vlasy.Krvavě červené oči a střední hubenou postavu.A nebojte ,fakt nejsem upír..:D Tady v okolí mám jen jednu kamarádku, Mandy.

+ Můj nejstarší brácha Matt , je ted' na střední někde v Tubone. Pak můj o 2 minuty starší brácha Ian , ten se mnou chodí do třídy. A nejraději ze všeho je zavřený v garáži a hrabe se v nějaké rachotině. No a můj nejmladší nevlastní bráška chodí do 6.B. Není nijak zvlášt' komunikativní, to už od té doby co ho sem jeho (taky můj) otec dovezl, protože jeho matka zemřela a on neměl nervy se o něj starat. Divím se, že na to měla máma nervy.Vychovat cizí dítě a ještě 3 vlastní. Vlastně nechápu jak to byla schopna zvládnout finančně. Otec jí tu sice nějaké peníze nechal, ale určitě ne moc.

+ Co se týče naší současné finanční situace. Není zrovna nejlepší.Přece jen je nás 5 a opravdovou práci má jen máma. Matt chodí na SŠ a po večerech dělá skladníka, nebo tak nějak.Ian zpravuje sem tam nějaké auto.A já dělám servírku v místním bistru, tady také pracuje máma. Dělá kuchařku u Nanci (..Bistro..). Jack (..nejmladší brácha..) nedělá nic.On si totiž ještě pořád (..už asi po 6 letech..) nezvykl na fakt, že bydlí tady v Bess.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.