Říjen 2010

Happy Halloween..=))

31. října 2010 v 20:05 | Catherine Hair..//<3
+ Ahoj lidi..tak dneska je Halloween..=))
+ Nevím ,jak vy..ale já mám tenhle svátek jestli se to dá tak nazvat..ráda..vím ,že u nás se neslaví..ale je to magická noc..kdyby nebyla neděla ,tak se seberu a jdu se projít někam..jako třeba do lesa ,nebo na hřbitov..Jenže zítra je škola..=(( Takže nic no..
+ Jinak se nic moc neděje..většinu času trávím u notebooku místo nad učením a to se promítá v mých školních výsledcích..Realitu skoro nevnímám.A tat'ka nejspíš brzo vyhodí notebook z okna..=D
+ A co vy..? Něco zajímavýho..? Jakože pár komentářů o vašich názorech na moje povídky by celkem potěšilo..ale tak jak chcete no..nebudou komentáře ,zpomalý se přísun nových kapitol povídek..=P
Papa..Vaše Cath..=*

KAPITOLA DRUHÁ > Ten kluk je nepoučitelnej..

29. října 2010 v 19:23 | Catherine Hair..//<3 |  > Andělský děvky..?!
catherine-hair.blog.cz

+ Seskočila jsem z postele a šla zapnout notebook..Mimochodem říkám mu Paul.Zapul se celkem rychle ,sedla jsem si k němu a začala se probírat stránkami města a okolí.Nic konkrétního jsem ,ale nenašla ,tak jsem usoudila ,že lepší bude omrknout si město hezky naživo a zblízka.
+ Vypnula jsem Paula a přešla k mé stařičké ,ale prostorné skříni.Otevřela jsem ji a hned si začala promýšlet dnešní outfit.Rozmýšlela jsem mezi něčím pohodlným a stylovým.Nakonec jsem si vybrala šedo-černý vzhled.Sice je to takový zvláštní mix stylů.Teda hlavně mi to připomíná slabýho rokera ,ale to je mi jedno.Počkat..Grr..zase nevím ,kde mám hodinky.
+ Oblékla jsem na sebe oblečení ,nasadila prstýnky ,řetízek atd.V koupelně se trochu upravila ,a už jsem letěla k bráchovi do pokoje.Zrovna prohraboval svoji skřín' a hledal čistý oblečení ,když jsem vpadla do jeho pokoje jako uragán.

Edit. [2/10/2010 ;19:28]

28. října 2010 v 19:28 | Catherine Hair..//<3
http://labandasjana.blog.cz/
+ Ahoj ,ahoj..:))
+ Nevím ,proč mám tak dobrou náladu..O.o Když nakonec srazy s kámoškama nebudou..:(( Noo..jakože každému do toho něco vlezlo , i mě..Mě hlavně čas..
+ No ale to ted' není podstatný..Jak jste si asi mnozí všimli nové kapitolky přibývají podle počtu komentářů..
+ Abyste to pochopili..Mě baví psát ,ale když se tu objeví víc komentářů ,tak mě to nakopne a donutí psát další kapitolky ,abyste měli co číst..
+ Takže asi tak mno..od včerejška koukám na seriál Knight Rider II. A musím říct ,že..ZBOŽN'UJU DALŠÍ AUTO..MUSTANGA..nevím ,jak se přesně jmenuje Kitt..ale je to od Mustangu..;)
+ Tak to je asi to podstatný..Vaše Cath...

Avatárek skopčen od:http://labandasjana.blog.cz/
Nemohla jsem odolat..doufám ,že jí to nebude vadit..

KAPITOLA ŠESTÁ > Splnila si..

27. října 2010 v 18:18 | Catherine Hair..//<3 |  > Tajemství Provinilých
Catherine-Hair.blog.cz
+ Pomalu mi začalo docházet ,že jsem ji zabila ,sedla jsem si (přímo žuchla na zadek) a hlavu dala do dlaní.Zaposlouchala jsem se..Ale její srdce jsem neslyšela.Opravdu jsem ji zabila.

+ Seděla jsem tam asi 10 minut ,kolem mě byla cítit Melissina krev ,ale to mi ted' nevadilo.Přemýšlela jsem co dál ,když najednou.Uslyšela jsem lapání po vzduchu.Zvedla jsem hlavu.Melissino srdce zběsile tlouklo a ona nabírala opět zdravou barvu a lapala po vzduchu.

+ Klekla jsem si a podepřela jí horní část těla ,aby se jí lépe dýchalo. ''Ty vole..ona se regeneruje..!!'' běhalo mi myslí.

KAPITOLA PÁTÁ > Uhodila mě..?! Ne ,zabila mě..

27. října 2010 v 17:21 | Catherine Hair..//<3 |  > Tajemství Provinilých
Catherine-Hair.blog.cz
+ ''Neřeknu ti toho moc..v to ani nedoufej.'' ozvala se po chvíli.Já jen přikývla ,ostatně nebyla jsem v situaci ,kdy si můžu diktovat co chci a nechci.Když o tom tak přemýšlím ,tak kdyby mi dala facku ,tak vezmu druhou o zem ,a pěkně tvrdě ,tedy pokud by mi rovnou nerozbila lebku..Achjo..musím s tímhle negativním myšlením přestat ,začínám se totiž bát..

+ ''Nejsem člověk ,co jsem ti neřeknu ,byla bych ráda ,kdyby ses mě nedotýkala.Vypadá divně když se ti začnou barvit vlasy..Taky mě příšerně rozčiluješ ,ale neporuším svoje zásady a nezabiju tě.'' řekla a mě se ulevilo..''Toho si vážím ,ještě bych totiž chtěla nějaký ten pátek žít.Navíc,..taky nejsem člověk.'' řekla jsem .''A kvůli tomu co jsi řekla na chodbě..nebojím se prozrazení.Spíš ty by ses měla bát ,protože pokud cekneš..zemřeš..'' při těch slovech jsem sklopila hlavu a poslední slovo téměř zašeptala.Moje matka..to byl ten důvod.Šéfka podsvětí je mocná.

+ Po chviličce jsem zvedla hlavu a natočila ji na Anne.Byla viditelně vytočená.Než jsem se stačila bránit ,tak vyštěkla ''Chcípni .!!'' a uhodila mě.Sletěla jsem ze zídky a pak už jsem cítila jen těžký ,bolestný náraz ,a pak už nic..Jen tma.

Edit. [27/10/2010 ;13:24]

27. října 2010 v 13:25 | Catherine Hair..//<3
catherine-hair.blog.cz
• Ahoj..opět se Vám hlásím..
• Ráno jsem byla odvést mamku do nemocnice a pak nakoupit.Už mám konečně nové zimní boty a jsou tak trochu (hodně) vyšším podpatku..(tím myslím 8 cm)..Doufám ,že se v tom v zimě nezabiju..xD
• Je mi hrozná zima..musím jít něco dělat..Hmm..jdu uklízet ,mám v pokoji totiž příšerný bordel..
• Jak to do uklízím ,tak si asi sednu a sepíšu další kapitolky k povídkám..x)
• A ještě něco..Dostala jsem jako dárek čínský penízek štěstí..x))) (viz.obrázek)
• Zatím ahoj..x)) Vaše Cath..<3

Edit. [26/10/2010 ;22:54]

26. října 2010 v 22:58 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Ahoj..tak se vám zase hlásím..:))
+ Abych shrnula události posledních dní..tak písemky jsou (částečně) za mnou..a nedopadly zrovna nejlíp..Ted' mě čekají prázdniny v podobě učení a rýsování..(fakt prázdniny)..Mám se sejít ještě s pár lidma ,který jsem dlouho neviděla..ale opravdu nemám tušení ,jak to všechno zvládnu..
+ Jinak asi nebude novinka fakt ,že se rozpadám..Po dlouhé době to řeknu ''na plnou hubu'' : moje tělo nevydrží příval let..když se dožiju čtyřicítky ,tak to bude výhra v loterii..Kamošům a lidem z okolí se to snažím úspěšně tajit ,protože už tak se s tím rodiče odmítaj smířit a tvrdí ,že to prostě není pravda../já a doktoři víme svý..) a ještě aby se jich na to někdo ptal..ne děkuju..A stejně k čemu by to bylo..Užívejte si vlastní život a můj krátkej mi nechte..Pokus nějakým zázrakem přežiju svoje rodiče ,tak budu št'astná..aspon' nezažijou strátu vlastního dítěte..Upřímně nedokážu si přectavit tu bolest ,kterou nějakej rodič při tom prožívá..
+ A jestli se chcete zeptat proč o tom mluvím ted' ,tak z jednoho prostého důvodu..všechno se opět zhoršuje..a přibývají další problémy..
+ Ale to ted' nechme být..Chtěla jsem vám hlavně říct ,že tu zítra dopoledne určitě nebudu ,protožw musím odvést mamku do nemocnice..
A taky jsem se chtěla zeptat k jaké poídce byste chtěli další dílek..
Tot! vše..vaše Cath..:*

PS: I kdybych na tom byla sebehůř..odmítám být chodící lékárna ,která jí 20 léku denně..!! Občas Ibalgin ,nebo nějaký silnější prášky proti bolesti..to jo..ale ne byt závisla na x,y pilulkách..fuj..brr..

KAPITOLA DVACÁTÁ > RODY..

23. října 2010 v 19:18 | Catherine Hair..//<3 |  > Vzduch ,můj živel
© Catherine-Hair.blog.cz
''To ano..ale ona tuto moc zdědila po předcích..je to kapánek složitější..'' odmlčel se..bože..to musí dělat ty dramatický pauzy..?! Zrovna vysvětluje něco důležitého a zajímavého ,ale ne on se prostě musí odmlčet..Upřímně všechno ve mně hořelo nedočkavostí.Tak jsme to nevydržela.. ''Hm..? '' Bob se otočil a ospravedlnil se. ''Ach..promin' ,trochu jsem se zamyslel...Tak existují kroniky ,velmi staré.Staré jako sám svět ,kdy naši planetu obývalo jen pár stovek

Edit. [23/10/2010 ;18:14]

23. října 2010 v 18:16 | Catherine Hair..//<3

Catherine-Hair.blog.cz
+ Ahoj lidičky..:))
+ Opět se vám po X lech hlásím.Tohle období mi dává vážně zabrat.Aspon! ,že ted' budou prázdniny..I když to neznamená ,že tu budu..
+ Na prázdniny jsem si po dlouhé době domluvila scuky s kámošema ,který jsem skoro 2 měsíce neviděla..
+ Ale dneska mě navštívila múza ,teda spíš neskutečně úžasnej múzák..:D Takže mám pád nápadů na další kapitolky ,jen to musím sepsat..;)
+ Tak já du an to..snad z toho něco vyleze..:)

ca


+ Tuhle písničku ted' poslouchám dost často..A upe z ní nemůžu..:-* <3 Akorát na youtube nebyla lepší verze ,takže tu máte tuhle..ale já mám staženou lepší..:))

Edit. [21/10/2010 ;20:00]

22. října 2010 v 20:01 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Hi people..
+ Do školy jsem dneska vůbec nešla.Když mě v 5 vzbudil budík ,tak mi připadalo ,jakoby mi někdo hodil v noci na hlavu cihlu..a pěkně těžkou.
+ Celý den jsem strávila v posteli.A těsně před tím ,než se měl tat'ka vrátit z práce jsem se oblékla a vylezla.Sedla jsem si k notebooku a snažila se dělat ,že se nic neděje a jako bych zrovna přijela ze školy.Ale k mé smůle už mu mou nepřítomnost ve škole někdo vyzvonil.Takže na mě ještě vyjel ,že už je mi viditelně dobře ,když jsem na internetu.Než jsem stačila cokoli říct prásknul dveřmi a byl fuč.
+ Achjo..život je fakt těžkej.. 

ca

Edit. [20/10/2010 ;18:18]

20. října 2010 v 18:18 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Čaute lidičky..
+ Dneska tu nebudu..musím se naučit POSemák ,STMko a Děbl..
+ A řeknu vám ,že toho není zrovna málo..a navíc STMku vůbec nerozumím..:((
+ Jinak z Němčiny jsem dostala 4 a z ajiny 2...:))
+ Tak se tu mějte ,já si jdu uvařit kafe ,pač tohle bude dlooouhá noc..:((

...RUŠÍM POZASTAVENÍ...a mám photoshop CS4

19. října 2010 v 19:13 | Catherine Hair..//<3 |  > Změny na blogu
Catherine-Hair.blog.cz
+ Hi people..
+ RUŠÍM POZASTAVENÍ..Protože ,se stejně neovládnu a chodím sem i na úkor školy..Však mě znáte..:))
+ Ale berte tohle období s rezervou..přece jen tu nebudu trávit nonstop každý den..
+ Jinak ,pro ty co nečetli předešlí článek mám dobrou zprávu..mám konečně všechny duležitý programy..včetně photoshopu CS4..akorát ,že s ním zatím moc neumím..ake nebojte starej dobrej photofilter to jistí..:)) :D
+ A mám takovou předběžnou otázku..Kdybych se rozhodla se o blog z někým dělit..kdo z vás by byl ochoten dělat spoluadmina/ku..?

Edit. [19/10/2010 ;16:14]

19. října 2010 v 16:14 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Ahoj..
+ Takže novinky dnešního dne..
- Zaspala jsem ,takže místo v půl 5 ,jsem vztávala v půl 6 a tak tak jsem stihla vyjít 5:45 z domu.Prostě probuzení jak polibte mi..
- Včera jsem sice stáhla photshop CS5 ,ale trochu blbnul ,tak jsem ho dnes preinstalovala na CS4..a ta už je plně v češtině a jede bez problémů.
- Tak ,koukám se na tapety ,protože ta co mam v PC je příšerná..A zase se utápím v autech..Ach..Zboznuju uplne znacku Audi..pak Volvo ,Nissan a BMW.Ted' hlavně koukám na Audi R8 a Nissan Navara..ou to audi v bílé a ten Nissan v černé..och ..kdybych je mohla mit..To by byl luxus..:))
- Taky jsem byla s tat'kem u doktora kvůli tomu ramenu..a vše je ok..teda v rámci možností..
+ Jinak asi nic..du se učit zítra píšu další testy..a noo..možná napíšu další kapitolku..zatím nevím k jaké povídce ale..

41/2010 - (11.10. 2010 - 17.10. 2010)

18. října 2010 v 20:19 | Catherine Hair..//<3 |  > Návštěvnost
Pondeli: 10
Utery: 6
Streda: 14
Ctvrtek: 6
Patek: 8
Sobota: 23
Nedele: 14
---
Celkem: 81

Škoda..ten minulej týden byl lepčí ,ale i tak děkuju..:)

40/2010 (4.10.2010 - 10.10.2010)

18. října 2010 v 20:17 | Catherine Hair..//<3 |  > Návštěvnost
Pondeli: 11
Utery: 12
Streda: 10
Ctvrtek: 16
Patek: 18
Sobota: 17
Nedele: 26
---
Celkem: 110

Heej..díky ,díky moc..Hrooozně moc si vážím toho ,
že se návštěvnost vyšplhala nad 100 lidí..

Edit. [ 18/10/2010 ;17:26 ]

18. října 2010 v 17:28 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Ahoj..Jak jste si už asi všimli ,jsem tu i přes pozastavení.Prosím nezvykejte si na to..mám toho opravdu hodně a nestíhám.To akorát dneska jsem měla notebook ve škole ,tak jsem cestou dom psala kapitolku.
+ Jo já se ještě nepochlubila..Mám vlastní notebook..už do něj nahrávám photoshop CS5.A mám v něm už svůj stařičkej photofilter ,bez kterýho nedám ani ránu.A pořád instaluju.Všechno písmo tzv.FONTY se mi podařilo ze starého PC zachránit.Za což jsem nesmírně ráda.Ale s věcma do photoshopu to tak dobře nedopadlo..:(( Jsou nenávratně pryč.Tak ybch vás chtěla požádat ,jestli byste mi nenapsali odkazy na nějaké štětce ,textury atd..co se týče photoshopu..Děkuju..:))
+Jinak dneska jsme psali test z PCT (počítačové technologie) a MAT (iky).Tak doufám ,že to dopadne dobře..držte mi palečky.Ted' jdu rýsovat..;)

KAPITOLA PRVNÍ > Snídaně a silný kafe..

18. října 2010 v 16:31 | Catherine Hair..//<3 |  > Andělský děvky..?!
catherine-hair.blog.cz

+ Prošla jsem chodbou a obývacím pokojem přímo do kuchyně.Do rychlovarná konvice jsem si dala ohřát vodu na hodně silný kafe.Mezitím jsem vzala do ruky rohlík a začala ho při hledání čoko-tyčinky jíst.

PROLOG > Jsem Amy Reef..

16. října 2010 v 20:55 | Catherine Hair..//<3 |  > Andělský děvky..?!
catherine-hair.blog.cz

2.srpna (ráno)
+ Ahoj..Jmenuji se Amy Reef [Ríf].Bydlím se svými rodiči a svým starším bráchou.Bydlíme na okraji jednoho docela velého města ,kam jsme se přistěhovali asi před čtrnácti dny.Přestěhovali jsme se hlavně kvůli tomu ,že předešlí byt byl hrozně malý.A máma si vždycky přála mít aspon' malou zahrádku.A taky tu nedaleko žije strejda Bob.

...POZASTAVUJI S OKAMZITOU PLATNOSTI...

16. října 2010 v 10:39 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Pozastavuji s okamžitou platností..
+ Nejde to jinak..promin'te..
+ Takže mě tu až do odvolání nečekejte nijak často..
+ Za případné komentáře a nápady na nové povídky budu jen ráda..
Vaše Cath..<3

Edit. [ 13/10/2010 ;21:45 ]

13. října 2010 v 21:45 | Catherine Hair..//<3
Catherine-Hair.blog.cz
+ Hi people..I am sorry..very sorry.
+ Ne opravdu promin'te ,ale nevipadá to dobře.Ve škole to jde od desíti k pěti.Nemám energii a div neusínám za chůze ,rýsuju ,čtu..učím se..není čas.
+ Je klidně možné ,že se tu během tří až pěti dnů objeví oznámení o částečném pozastavení.
+ Je mi to líto ,ale opravdu to nezvládám.Kromě blogu mám ještě x, y věcí které sleduju..např. Hellcats ,The vampire diaries ,Naruto ,povídky z stmivani.eu..prostě je toho sousta.A stejně nestíhám ani polovinu z toho co bych chtěla..x(
+ Budu se ale snažit..Ale nic neslibuju..ted' je pro mě škola přednější..x/
--------
+ A ted' taklová perlička.Měli sme mít na 8:10 a já vlakem přijíždím 7:02 a ve škole jsem 7:20 a ted' jsem došla do třídy a byli tam všichni.Hlavou mi proběhla kurWa dyt' tu bývám mezi prvníma..a Oni prej..Mi máme přece nultou ,mi mysleli ,že to víš.Hej já přišla o dvě minuty dřív než učitelka..což mě zachránilo ..xD

+ Vaše milující Cath..<3